Wygodna mała łazienka

Aranżacja wnętrza małej łazienki jest bardzo trudna, trzeba ją tak rozplanować by zmieściła się w niej niezbędna armatura. Przy wyborze aranżacji małej łazienki nie ma problemu jak mieszka się samemu, problem pojawia się gdy jest więcej osób i trzeba też wziąć ich potrzeby po uwagę. I wtedy ograniczeni metrażem łazienki gdy nie możemy wstawić do niej wanny i prysznica zastanawiamy się co wybrać.

 

 

Kobiety uwielbiają długie kąpiele w wannie, a mężczyźni wolą szybki prysznic, a z kolei rodzina z małymi dziećmi nie może obyć się bez wanny. Rozwiązaniem dla tego typu problemu jest nietypowa wanna z prysznicem. Dzięki tego typu aranżacji, nawet w bardzo małej łazience można urządzić pokój kąpielowy. Na niecałych dwóch metrach zmieszczą się umywalka, szeroka wanna i wygodny prysznic. Umywalkę można wtedy zamontować nad węższą częścią wanny a nad szerszą umieścić ruchomy parawan.

Dzięki temu wszystko czego potrzebujemy w łazience się nam zmieści.  Ściany i płytki w tak małej przestrzenni powinny mieć odpowiedni kolor, stonowane i jasne barwy optycznie powiększą małą łazienkę. Do tego wszystkiego najlepiej dobrać duże lustro i jednobarwny dywanik, a nasza łazienka będzie się wydawać prawie dwa razy większa i bardziej komfortowa.