Jak udekorować łóżeczko dziecięce?

Pokój dziecięcy w naszym mieszkaniu powinien być urządzony z fantazją. Im ciekawsze pomysły, tym lepiej. Dziecko otoczone kolorami i interesującymi dodatkami staje się ciekawsze i bardziej otwarte. Szczególną uwagę zwróćmy na łóżeczko, w którym dziecko spędzać będzie dużo czasu. Pomysłów na nietypowe dekoracje nie brakuje!

Rama lub domek

ZEW1Po pierwsze pamiętajmy, że nie musimy decydować się na standardowe łóżko. Warto poszukać takiego z fantazyjną ramą, która będzie oryginalną ozdobą lub… zdecydować się na łóżkowy domek! Łóżka z takim zabudowaniem możemy dostać w sklepach lub ramę domku możemy wykonać samemu przy pomocy desek.

Oświetlenie

Ważnym elementem dekoracyjnym łóżeczka dziecięcego będzie oświetlenie. To przecież szczególnie ważne wówczas, gdy dziecko jest jeszcze małe i nie chce zasypiać przy zgaszonym świetle. My szczególnie polecamy lampki w stylu cotton bals – są one całkowicie bezpieczne i świetnie się prezentują. Możemy zamówić dowolną ilość w dowolnych kolorach, a następnie zawiesić je na ramie łóżka.

Zagłówek

Interesującym elementem dekoracyjnym łóżka dziecięcego może być fantazyjny zagłówek. Możemy wykonać go np. z drewna i ozdobić kolorowymi malunkami. Zdecydujmy się na fantazyjny obrazek lub ulubioną postać z bajki, czy wizerunek ulubionego zwierzątka dziecka. Nad łóżkiem możemy także przykleić ozdobne naklejki np. świecące gwiazdki i księżyce.

We współpracy z: http://www.janpul.pl

  • Dodaj komentarz